KOOPERÁTOR / KOOPERÁTORKA/LOGISTIK / LOGISTIČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KOOPERÁTOR / KOOPERÁTORKA/LOGISTIK / LOGISTIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadované vzdělání: technické vzdělání /nebo praxe ve strojírenském průmyslu na technické pozici
- Pracovní náplň:
• zajišťovat kooperace pro zakázky dle požadavků a plánu výroby /spolupracovat na výběru zakázek do kooperací/
• spolupracovat s partnerskými firmami, hledat nové kooperanty
• připravovat dokumentaci, objednávky a materiál k předání zakázek do kooperace, sjednávat ceny kooperačních prací
• vést evidenci dílů v kooperaci, kontrolovat časového plnění termínů kooperací, řešení neshodných výrobků
• přejímat díly z kooperací, kontrolovat jejich správnost a předávat kontrole
- Očekáváme:
• aktivní přístup v zajištění kooperací u externích dodavatelů
• ve spolupráci s ostatními týmy řešit a vyjasňovat nejasnosti dokumentace
• znalost a zkušenosti s technologiemi obrábění, sváření, broušení
• orientaci v zakázkovém typu výroby
• orientaci ve výkresové dokumentaci a ve výrobních postupech
• aktivní přístup, pečlivost, samostatnost
- Nabízíme: roční prémie, nadstandardní příplatek za práci přesčas, 5 týdnů dovolené, obědy, večeře na pracovišti, odměny k životním a pracovním výročím, příspěvek na dopravu, růst mzdy dle schopností a kvality odvedené práce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky
- Kontaktní osoba: pí. Ing. Hana Buzková, tel. 495 402 083, e-mail: hana.buzkova@glatt.com nebo se dostavte osobně na uvedené adrese po telefonické domluvě
Volné místo kooperátor / kooperátorka/log