RECEPČNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RECEPČNÍ
- PP na dobu neurčitouu, nástup 1.10.2019
- Náplň práce: přijímání klientů a návštěv, sjednávání schůzek, vyřizování telefonických žádostí o poskytnutí informací. Směrování klientů ke kompetentním osobám. Vyřizování pošty. Kontrola docházky.
- Požadujeme: min. ÚSO s maturitou, základní znalost angličtiny
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, obědy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: prace@zvustrojirny.cz
Volné místo recepční pro lokalitu Hradec Králové.