REFERENT/ REFERENTKA PRODEJE

  • Nová Paka

Pracovní místo ( REFERENT/ REFERENTKA PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/ REFERENTKA PRODEJE – ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK
Náplň práce:
• Každodenní komunikace s českými a zahraničními klienty (v českém a anglickém jazyce převážně e-mailem), péče o svěřené firemní zákazníky
• Tvorba cenových kalkulací, navrhování technických řešení na základě potřeb a možností zákazníků
• Příprava a zpracování výrobních zakázek v informačním systému Helios Green
• Sledování průběhu zakázky, kontrola termínů expedice, fakturace

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání preferovaně technického směru – absolventa zaškolíme, zkušeného uchazeče uvítáme
• Umět a chtít používat anglický jazyk (e-mailová komunikace, telefonáty, zahraniční návštěvy)
• Uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Excel
• Technické a analytické myšlení, snaha přicházet s nápady, jak věci vylepšit
• Ochota se učit novým věcem a snaha prohlubovat si znalosti o firemních produktech a službách

Nabízíme:
• Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, zařazení do týmu prodeje s výbornými mezilidskými vztahy
• Přístup ke špičkovým technologiím, různorodou náplň práce
• Komplexní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení pracovních úkolů
• Nástup od 1. 9. 2019 nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Systém benefitů a odměn
Volné místo referent/ referentka prodeje pro lokalitu Nová Paka.