Technolog - normovač

  • Turnov

Pracovní místo ( Technolog - normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Zpracování a optimalizace časových a materiálových norem polotovarů z prvovýrob (kovo a plasty) a výrobků (montáž svítidel)
Zefektivňování výrobního procesu, zlepšovací návrhy
Doplňování a udržování dat v informačním systému QI a dalších aplikacích
Spolupráce s konstruktérem a technickým úsekem
Technická podpora výroby a obchodu
Spolupráce při zpracování technologických postupů a dokumentace, návrhy změn

Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání (elektro-technické zaměření)
Kladný přístup k systémovým řešením a inovativním postupům, zodpovědnost, analytické myšlení
Zkušenost na obdobné pozici, samostatnost, schopnost řešit problémy, orientace ve výkresech a výrobních technologiích
Uživatelskou znalost MS Office
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
Zázemí české stabilní výrobní společnosti
Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
Možnost odborného a profesního růstu, vzdělávací kurzy, školení
Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a dosaženým výsledkům
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně
Finanční bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, slevy na výrobky
Volné místo technolog - normovač pro lokalitu Turnov.