Pracovník vztahů s veřejností

  • Kolín

Pracovní místo ( Pracovník vztahů s veřejností ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
e-mail: reditel@ddmkolin.cz - zasílejte životopisy, do předmětu uveďte název pracovní pozice).

Pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa SOŠ nebo Gym, či VOŠ, VŠ, kteří nemají praxi, zaučíme, vysvětlíme.

Pracovní náplní je především:
- vedení pokladny (hmotná zodpovědnost za svěřené finanční prostředky)
- vyřizování telefonních dotazů (obsluha recepce)
- osobní komunikace s klienty při vyplňování formulářů
- samostatná příprava a organizace informačních a popularizačních akcí pro veřejnost, například dnů otevřených dveří
- vyhodnocování názorů veřejnosti na činnost organizace
- práce na PC.

Naše požadavky:
- ukončené maturitní vzdělání, ekonomický nebo administrativní obor výhodou
- čistý trestní rejstřík
- nemalá míra zodpovědnosti
- příjemné vystupování a velká míra trpělivosti
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office - excel, email, internet, sociální sítě)
- psaní na klávesnici desetihmatou metodou je výhodou.

Pracovní doba:
- pondělí a středa 8:30 - 17 hod
- ostatní dny pružná, po dohodě
- cca 1-2x v měsíci práce i o víkendu.

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle nařízení vlády 341/2017, příloha č. 1, 7. platová třída, nepedagogický pracovník.
- po zapracování je možné zvýšení platu o nenárokové složky mzdy až o 3500,-.
- možnost dalšího dálkového studia.
- 25 dní dovolené
- stravenky
- pracovní poměr se sjednává na délku trvání 12 měsíců s možností dalšího prodloužení.

Životopisy prosím zasílejte na reditel@ddmkolin.cz (do předmětu uveďte název pracovní pozice)

Osobní pohovory budou probíhat v termínu 15. - 18. 7. 2019.
Voln