Speciální pedagogové

  • Cheb

Pracovní místo ( Speciální pedagogové ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Palackého 1562/8, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2020) - poté (po zapracování) možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: provádění komplexní speciálně - pedagogické diagnostiky, reedukačních a kompenzačních činností s klienty školského poradenského zařízení, speciálně-pedagogické poradenství při řešení problémů ve vývoji dítěte a se vzděláváním klientů. Požadujeme: ukončené magisterské studium v oblasti pedaogogických věd zaměřené na speciální pedagogiku (splnění kvalifikačních předpokladů speciálních pedagogů podle § 18 zákona č. 563/2004 Sb.), praxe a orientace v problematice školství alespoň 2 roky vítána, trestní a morální bezúhonnost, dobrá znalost práce s PC, pečlivost a smysl pro zodpovědnost, iniciativa a samostatnost, výborné komunikační schopnosti, administrativní dovednosti v rámci zpracování písemných výstupů z vyšetření. Nabízíme: stravenky, samostudia, podpora v dalším vzdělávání, 40 dní dovolené, práce v příjemném prostředí. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; v případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na uvedený e-mail.
Volné místo speciální pedagogové pro lokalitu Cheb.