KOORDINÁTOR/KA DENNÍHO STACIONÁŘE

  • Kroměříž

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/KA DENNÍHO STACIONÁŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž - DOZP Barborka
- Náplň práce: koordinace denního stacionáře, výkon práce pracovníka v sociálních službách; podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty, spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů

- požadavky: VOŠ nebo VŠ vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, znalost práce na PC, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

- pracovní úvazek: 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, 8. pl. třída, příloha č. 3 k NV č. 341/2017 Sb., výše platu dle započitatelné praxe, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, zákonné příplatky, 5 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: mikulova@sskm.cz
Volné místo koordinátor/ka denního stacionáře pro lokalitu Kroměříž.