Laboratorní specialista/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Laboratorní specialista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontak e-mailem
Požadavky:
Samostatnost, pro aktivní přístup, přesný a pečlivý přístup k práci v laboratoři, organizační schopnosti, týmového hráče, přehnaného optimistu - výhodou, ochotu se učit - nutnost, zkušenosti v oboru - výhodou, anglický jazyk na úrovni min. B2 nebo C1, jiné cizí jazyky - výhodnou. Řidičský průkaz B - výhodnou
Náplň práce:
Příprava a zpracování různých vzorků v rámci služeb a výzkumných aplikací, komunikace se zákazníky, dodržování pravidel správné laboratorní praxe, aktivní účast na udržování ISO akreditací a certifikací, plánování aktivit v laboratoři, podílení se na výzkumu a výrobě produktů firmy
Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zvýhodněné ceny vlastních služeb, 3 dny sick days, jazykové vzdělávání, mentorig špičkami v obodu mikrobiologie a biochemie
Volné místo laboratorní specialista/ka pro lokalitu Brno.