pracovník partnerské prodejny T-Mobile společnosti Karen

  • Strakonice

Pracovní místo ( pracovník partnerské prodejny T-Mobile společnosti Karen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tým partnerské prodejny T-Mobile společnosti KAREN CZ, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni

Vaše budoucí práce:
- aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům na partnerské prodejně T-Mobile
- poskytování poradenství v oblasti služeb a nabídky produktů zákazníkům
- jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky
- aktivity směřující k plnění stanovených cílů
- zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem
- místo výkonu práce na adrese: Lidická 206, 386 01 Strakonice

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v moderním a příjemném pracovním prostředí
- motivující systém odměňování
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu a rozvoje
- zajímavou práci v dynamickém prostředí
- práce vhodná i pro čerstvé absolventy bez praxe

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- prodejní a komunikační dovednosti výhodou
- schopnost samostatné práce na PC
- zájem o moderní komunikační technologiich a sociálních sítě
- ochota k průběžnému sebevzdělávání
- praxe v oblasti prodeje výhodou, ale není podmínkou
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- vysoké pracovní nasazení
- nástup možný ihned po výběrovém řízení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Motivační dopis s přiloženým životopisem zasílejte do 19.7.2019 na e-mailovou adresu info@karen.cz, nebo na adresu: KAREN CZ s.r.o., Lidická 206, 386 01 Strakonice. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na výše uvedenou e-mailovou adresu, nebo na tel.: 605217712
Volné místo pracovník partnerské prodejny t-mobile společnosti karen pro lokalitu Strakonice.