Dělník výroby

  • Bruntál

Pracovní místo ( Dělník výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
Pracovní doba : 6 - 14, 14 - 22, 22 - 6 hodin.
POŽADAVKY:
nejlépe SOU/SŠ vzdělání
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:
práce ve 3-směnném provoze
obsluha výrobního technologického zařízení
jeřábnické - vazačské práce
fyzická zátěž - manipulace s břemeny

NABÍZÍME
pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
mzdové ohodnocení:
o Nástupní mzda od 23.000,- Kč zahrnuje:
tarifní mzdu
měsíční odměnu
příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce
o pravidelný růst mzdy
dosažená hrubá mzda v průběhu zaměstnání až 26.500,- Kč za měsíc
navíc nabízíme: roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
ihned/dle dohody
čtvrtletní prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312
Z : 26.6.2019
Volné místo dělník výroby pro lokalitu Bruntál.