Technik BOZP, Koordinátor BOZP

  • Sokolov

Pracovní místo ( Technik BOZP, Koordinátor BOZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem:asistentka@grimo.cz
- telefonicky: 608 46 81 87 7:00-15:00 hodin Erika Kobieluszová

Upřesňující informace:
- požadujeme ŘP sk B, flexibilitu, spolehlivost, uživatelskou znalost MS Office, Outlook, vzdělání VŠ v oblasti bezpečnostního inženýrství, popř. úplné střední s maturitou - se zaměřením na technické obory. Podmínka dobrá znalost anglického , nebo německého jazyka . Nabízíme práci na významných investičních projektech, spolehlivý kolektiv, profesní růst, služební automobil a telefon. Místo výkonu práce: Sokolov, Cheb, Karlovy Vary, ( dle aktuálních projektů ) .

Zaměstnanecké výhody: Služební mobil, služební automobil, případný služební byt

Pracovní doba: dle domluvy
Volné místo technik bozp, koordinátor bozp pro lokalitu Sokolov.