STRÁŽNÝ/Á

  • Liberec

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ/Á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Hlavní pracovní poměr nebo brigádu
- Plný i zkrácený úvazek
- Chránit majetek klienta.
- Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje.
- Pracovat v obchodním centru.
- Komunikovat s návštěvníky, i se zaměstnanci.
Požadavky:
- Chuť pracovat.
- Trestní bezúhonnost.
- Zkoušku profesní kvalifikace Strážný (ochota si zkoušku doplnit)
Nabízíme:
- Peníze u nás můžete dostat týdně.
- Stabilita je důležitá, a tak vám hned do začátku nabízíme práci napořád - tedy pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.
- Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici.
- Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- Kč.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky
Volné místo strážný/á pro lokalitu Liberec.