Pracovník v sociálních službách

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rytmus Střední Čechy - pracoviště Kutná Hora nabízí přivýdělek v odborné sociální práci.Samozřejmostí je metodická podpora a zaškolení. Super ke studiu!
Rytmus Střední Čechy, o.p.s. rozšiřuje řady asistentů
Asistent pro lidi se zdravotním postižením
Úkolem bude poskytovat přímou podporu zejména lidem s mentálním postižením či lidem s duševním onemocněním při tréninku dovedností nezbytných pro pracovní uplatnění v běžném pracovním prostředí; poskytovat asistence v domácnostech lidí s postižením, nebo vytváření textů v jednoduchém čtení.
Místo: Kutná Hora a okolí
Úvazek: DPP, vhodné jako přivýdělek ke studiu, k částečnému úvazku, nebo při mateřské dovolené
Požadavky: zodpovědný přístup k práci, empatická osobnost, osobnost tolerující odlišnost a různorodost, schopnost samostatného myšlení, trpělivost, ochota učit se novým věcem, práce na PC (MS Office, Internet), administrativní schopnosti.
Vzdělání: Ukončené středoškolské vzdělání. Výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách - (§ 116), možný souběh s dokončovaným studijním oborem. Výhodou řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: zajímavou, různorodou a samostatnou práci v rozvíjející se organizaci, zaškolení, metodické vedení, supervizi, intervizi a další rozvoj, vstřícné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu, služební auto a mobil pro výkon pozice, vhodné pro vedlejší pracovní poměr/ praxe pro studující, platové rozpětí - 100 - 120 Kč/hod.
Svůj profesní životopis zašlete do 1. 7. 2019, volat můžete mezi 8,00 - 16,00hod.
Nástup: možný ihned
Zaměstnanecké výhody: Flexibilní pracovní doba.