Specialista v oblasti marketingu

  • Písek

Pracovní místo ( Specialista v oblasti marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vytváření marketingových analýz vedoucích ke zvýšení profitu společnosti
- monitoring konkurence a celého trhu, hledání nových řešení pro propagaci
- návrhy, realizace a vyhodnocování omnichannel marketingových kampaní
- tvorba digitální obsahové strategie
- strategie pro SEO, PPC, e-mail marketing a sociální sítě
- návrh vhodného mediálního mixu pro komunikaci kampaně
- komunikace s externími dodavateli
- budování značky
Požadavky:
- velmi dobrá orientace v online prostředí
- znalost principů disciplín online marketingu (learndigital.withgoogle.com)
- kreativita, pečlivost, aktivní přístup
- komunikační dovednosti a prezentační dovednosti
- min. SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
- chuť se dál vzdělávat a rozvíjet své dovednosti
Co nabízíme:
- stabilní zázemí v zavedené firmě
- flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
- proplácené sick days
- kafe v kanceláři zdarma
- možnost dalšího vzdělávání
- stravné
Pokud si myslíš, že jsi to právě Ty, koho hledáme, a máš zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašli nám svou žádost spolu s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem na e-mail volnamista@vseprotisk.cz. Už teď se těšíme na setkání.
Volné místo specialista v oblasti marketingu pro lokalitu Písek.