Obchodně projektový manažer/ka (facility)

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodně projektový manažer/ka (facility) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost HPF CleanCat s.r.o., hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Obchodně projektový manažer pro Jihomoravský kraj
Náplň práce
- oslovení potencionálních zákazníků, nabídka facility služeb
- zpracování cenové nabídky
- aktivní monitoring trhu
- aktivní účast na rozjezdu nové zakázky
- organizační činnost
- týmový hráč
Nabízíme
- stabilitu a perspektivu velké zavedené společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- profesní růst
Požadujeme
- minimálně SŠ vzdělání technického směru - VŠ výhodou
- angličtinu - středně pokročilou
- praxi s vedením zaměstnanců v oblasti služeb technického zaměření
- znalost zákoníku práce a ekonomických vztahů
- výborná znalost práce na PC
- samostatnost, zodpovědnost
- časová flexibilita
- aktivní řidič
NÁSTUPNÍ MZDA: 30 000 Kč + provize
Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Volné místo obchodně projektový manažer/ka (facility) pro lokalitu Brno.