Dělník /řidič - řízení dodávkového vozu

  • Brno

Pracovní místo ( Dělník /řidič - řízení dodávkového vozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Materiálně-technické zásobování, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Dělníka /řidiče – řízení dodávkového vozu

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• řidičské oprávnění skupiny B
• práce vhodná pro muže (zvedání břemen)
• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, bez zdravotních omezení
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí,
služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontakt: profesní životopisy zasílejte na adresu vedoucího Materiálně-technického zásobování pana Drahoslava Popelku, e-mail: Popelka.Drahoslav@fnbrno.cz, tel: 5 3223 3682
Volné místo dělník /řidič - řízení dodávkového vozu pro lokalitu Brno.