Realitní makléři

  • Brno

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt e-mailem nebo telefonicky 10:00 - 17:00hod.
CO DĚLÁ DREALITNÍ AGENT A KOHO HLEDÁME
Aktivně vyhledává nemovitosti.
Stanovuje aktuální cenu nemovitosti a predikuje její vývoj.
Vyhledává a doporučuje nejvhodnější nemovitosti, která splňují požadavky hledajících klientů.
Poskytuje veškeré informace a zároveň nestranný a nezaujatý pohled, na jehož základě se může klient rozhodnout.
Organizuje přípravu nemovitosti na focení / home stagingu a samotné focení.
Připravuje inzerční text k nemovitosti.
Vyřizuje veškerou agendu k prodeji/koupi nemovitosti.
Úzce spolupracuje s právním oddělením, centrálou naší společnosti a finančním sektorem naší společnosti.
Požadavky
Dokončené SŠ
Řidičský průkaz výhodou ne podmínkou
Nabízíme:
bezplatná realitní akademie a školení
interní vzdělávací a rozvojový program
flexibilní pracovní doba, home office
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Brno.