Řidič/ka autobusu v MHD

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Řidič/ka autobusu v MHD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,
Požadujeme: dobrý zdravotni stav, bezproblémová komunikace v českem jazyce, minimálně řidičský průkaz skupiny B vydany v ČR, věk nad 21 let, časova flexibilita - plán směn dle potřeby zaměstnavatele, výpis z RT
Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč., 5 tydnů dovolené, stravenky zdarma, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, benefitní, poukázky (kultůra, sport) plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecke jízdne včetně výhod pro rodinné příslušníky, přispěvek na rekreaci dětí, příplatky nad rámec zákoniku práce, další příspěvky ze socialniho fondu
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu ,získání řidičského průkazu s profesní způsobilostí sk..D ZDARMA (smluvně ošetřeno)
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání
Volné místo řidič/ka autobusu v mhd pro lokalitu Ústí nad Labem.