Laborant

  • Dolní Újezd

Pracovní místo ( Laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ve své práci budete odpovídat hlavně za:
• zajišťování zhotovení laboratorních vzorků a jejich evidenci
• provádění hodnocení a rozborů v souladu s požadavky vstupní a výstupní kontroly a za vedení záznamů
• zabezpečení HACCP předpisů
• vedení přehledů akvizičních vzorků
• čistotu laboratorního skla, pořádek a spotřební materiál pro chod laboratoří

Požadujeme:
• střední odborné vzdělání v oboru chemik-laborant, potravinář
• ochota pracovat ve dvousměnném provozu
• praxe výhodou
• senzorické schopnosti
• dobrý zdravotní stav (bez alergií a dýchacích problémů)
• znalost práce na PC (MS Office, Navision - výhodou)
Nabízíme:
• prostředí stabilní firmy s vedoucím postavením na trhu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• benefity poskytované zaměstnavatelem (5 týdnů dovolené, závodní stravování,
příspěvek na penzijní připojištění, výrazně levnější mobilní tarify, příspěvek na dopravu, příspěvek na volnočasové aktivity Cafeterie)

Vítáme člověka, který je:
• spolehlivý, pečlivý, vytrvalý a rozhodný
• pozice je vhodná i pro uchazečky/e s kratší praxí
• místo výkonu práce je v Dolním Újezdě 157 (Lipník nad Bečvou)
• dvousměnný provoz (6 – 14:15, 14:15 – 22:30)
Volné místo laborant pro lokalitu Dolní Újezd.