Specialista v oblasti logistiky

  • Bohumín

Pracovní místo ( Specialista v oblasti logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POZICE
-Vedoucí expedice a skladování, logistik dopravy
NÁPLŃ PRÁCE
-Řízení a zodpovědnost chodu úseku expedice a skladového hospodářství.
-Organizování a plánování dopravy
-Výběrové řízení dopravce
-Optimalizace logistických procesů dopravy –efektivita
-Komunikace s odběrateli a napříč společností
-Reporting, práce v IS Helios, práce v MS OFFICE, především v EXCELU
POŽADUJEME
-Vzdělání SŠ s praxí nebo VŠ
-Komunikativní znalost angličtiny
-Praxe v oblasti logistiky dopravy a skladování výhodou
OČEKÁVÁME
-Komunikativnost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem
-Zkušenost s řízením malého kolektivu
-Znalost IS Helios výhodou
-Práci přesčas
NABÍZÍME
-Finanční ohodnocení dohodou dle zkušeností a praxe
-Pružná pracovní doba 37,5 hod
-Dotované stravování (stravenky)
-Nástup ihned
Volné místo specialista v oblasti logistiky pro lokalitu Bohumín.