Referent/ka pro zahraniční obchod s NJ a AJ

  • Cheb

Pracovní místo ( Referent/ka pro zahraniční obchod s NJ a AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spojovací 2426/2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s 3-měsíšní zkušební dobou) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Mzdové ohodnocení: od 22.000,- Kč + osobní ohodnocení ve výši 3.000,- Kč (hrubého), po zapracování navýšení. Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz). Náplň práce: péče o stávající zahraniční zákazníky, vedení obchodní agendy (zpracování poptávek, kalkulací, vytváření nabídek), práce s interním informačním systémem, aktivní kontakt s klientem v rámci realizace zakázek, objednávání kooperací, zajištění realizace zakázek (včetně expedice), fakturace, úzká spolupráce s ostatními členy obchodního oddělení (oddělení výroby a skladu), vyhledávání a získávání nových zákazníků. Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, předpokládaná znalost NJ minimálně na úrovni B2 (znalost AJ výhodou), výborné obchodní dovednosti, komunikační dovednost, schopnost vyjednávat, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost za odvedenou práci, schopnost organizovanosti práce, schopnost týmové práce, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook). Nabízíme: přátelský kolektiv je připraven na zaučení každého nového člena týmu (vč. absolventů), možná dohoda o části pružné pracovní doby, po uplynutí zkušební doby nabízíme jako benefit možnost získání řidičského průkazu sk. B, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sport, zdraví, kulturu a rekreaci, jazykové kurzy, nabídka dalších kurzů pro osobní a profesionální rozvoj, roční prémie. Kont