analytik/analytička informační a komunikační techniky oddělení správy informační

  • Brno

Pracovní místo ( analytik/analytička informační a komunikační techniky oddělení správy informační ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
analytika/analytičky informační a komunikační techniky oddělení správy informačních systémů
odboru informatiky
Místo výkonu práce: Cejl 73, BRNO
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Samostatně vykonává systémovou činnost v oblasti zavádění a aplikace systémů výpočetní techniky, podílí se na řešení aplikačních a bezpečnostních incidentů, zabezpečuje chod výpočetní techniky v přidělené oblasti, analyzuje a zpracovává požadavky uživatelů, navrhuje změny a podílí se na realizaci záměrů odboru informatiky.
Kontaktní pracovník: Ing. Miroslav Vacula, vedoucí odboru informatiky telefon 541 651 221.
Mgr. Martina Kučerová, Mgr. Gabriela Mátéová oddělení personálních věcí a vzdělávání odbor kancelář ředitele, tel. 541 651 230, 541 651 205
Požadujeme:
˘ potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu
˘ studijní obor: nejlépe studijní obory technického charakteru zaměřené na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií
˘ znalosti oboru: operační systém MS Windows, HW a SW pro provoz sítě, aplikační programy, komunikační prostředí datových sítí, instalace a uživatelské nastavení MS Office, mobilní komunikace, znalost IS ve veřejné správě (eko