KONZULTANT/KA INTERNETOVÉHO MARKETINGU - Velké Meziříčí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( KONZULTANT/KA INTERNETOVÉHO MARKETINGU - Velké Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Ti nabízíme
skvělý kolektiv a pohodovou atmosféru
dynamickou práci, která Tě bude bavit
vybavenou kancelář v centru Velkého Meziříčí s vlastní pracovní stanicí a dvěma monitory
práci na spoustě zajímavých projektů z nejrůznějších oblastí podnikání
pružnou pracovní dobu, možnost home office, telefon, notebook, stravenky
z kanceláře občas vyrazíš na odborná školení, ale podstatné znalosti a zkušenosti získáš i přímo od svých kolegů
ze své praxe jistě znáš, jak podstatným elementem je povolený doping - u nás budeš mít k dispozici 24/7 výbornou kávu i čaj a každou chvilku i něco na zub (jednak si občas vaříme v naší plně vybavené kuchyňce, která je strategicky umístěná hned vedle marketingu, jednak často nosíme nejrůznější dobrůtky z domu)
oficiální i neoficiální firemní akce plné zábavy a zážitků, jako třeba teambuildingy
samozřejmě víme, že bez práce nejsou koláče - ty analytické ani ty pečené - takže aby sis je mohl(a) dopřát každé ráno k snídani, nabízíme Ti i slušný plat
Jsme certifikovaní od Googlu a spolupracujeme se Seznamem i dalšími českými společnostmi. Tvoříme si nástroje a skripty pro usnadnění a automatizaci - nikdo nemá rád nudnou repetitivní práci.
Základní předpoklady aneb co bys měl(a) určitě umět
pokud umíš dobře komunikovat a jednat na úrovni, jsi náš člověk
kreativita je taky zásadní, abys mohl(a) vymýšlet postupy, které pomůžou klientovi a jeho záměru
umíš-li kriticky uvažovat, abys mohl(a) rozpoznávat podstatu problémů a soustředit se na ně, postupuješ rovnou do užšího výběru
jestli už jsi řídil(a) projekty nebo vedl(a) marketingové kampa