SKLADNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Název pracovní pozice, funkce: Skladník
Místo výkonu práce: V Horkách 76/18, Liberec, 460 07
Útvar/oddělení: Logistika/Sklad

Kdo jsme:
-Světový lídr ve výrobě zařízení pro polovodičový průmysl. Zakázková výroba plastových komponentů.

Co nabízíme:
-Dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu.
-Dvousměnný provoz R/O, PO-PA, 8 hodin.
-Profesní vzdělávací programy.
-Práci v čistém prostředí.
-Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou, jazykové kurzy, firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).

Pracovní náplň skladníka
-Provádí systémový i fyzický příjem a výdej materiálu dle dodacích listů v IS Helios.
-Vystavuje reklamací pro dodavatele.
-Přebírá a kontroluje materiál od dopravců.
-Provádí namátkové denní inventury skladu.
-Dodržuje BOZP a metodiku 6S.

Kvalifikační předpoklady pro nástup:
-Vzdělání: vyučen
Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky/skladu
IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).Znalost IS HELIOS, SAP výhodou.
-Osobnostní předpoklady: komunikativní povaha, aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování, analytické myšlení, důslednost, zodpovědnost.
-VZV výhodou
-Řidičský průkazBpodmínkou.

Možnost nástupu: ihned, dle dohody.
Volné místo skladník pro lokalitu Liberec.