INHOUSE APPLICATION CONSULTANT ECM

  • Liberec

Pracovní místo ( INHOUSE APPLICATION CONSULTANT ECM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nerudovo nám. 120/6, 460 01 Liberec.
Pracovní náplň:
- Administrace, přizpůsobení a druhá úroveň uživatelské podpory SharePoint Online, OpenText ECM, SAP easy DM a SAP DMS
- Příprava a exekuce tréninků pro klíčové a konečné uživatele
- Konzultace pro obchodní oddělení ECM funkcí (archivace, záznamy managmentu, kolaborace, workflows, životní cyklus informací managmentu, projektová dokumentace)
- Managment uživatelů pro SharePoint Online, ECM a DMS systémy
- Podpora rollout projektů e.g včetně systémových konfigurací, tréninku uživatelů, preparací go-live, migrací dat a podpory konečných uživatelů
Kvalifikace:
- VŠ vzdělání
- 2 roky praxe
- Jakékoliv zkušenosti s OpenText ECM, SAP DMS, SAP EasyDM nebo podobné
- Plynulá angličtina (němčina, italština, francouzština, maďarština, polština či španělština velkou výhodou)
Požadujeme:
- Dobré komunikační schopnosti, zejména angličtina
- Schopnost pracovat v mezinárodním týmu
- Ochotu profesionálně posoudit a převzít zodpovědnost za rozhodnutí, která mají dopad na zaměstnance, kvalitu služeb a náklady na operativní úrovni.
- Schopnost sebemotivace
- Ochotu učit se nové věci a pracovat s nejmodernějšími technologiemi
Nabízíme:
- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Práci v dobrém kolektivu v nové, moderní budově
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- Zaměstnanecké výhody
- Full time job, neomezená spolupráce
- Home office až 40%
- Stravenky (80CZK/den), zdarma voda/kafe, jazykové kurzy, penzijní připojištění, rehabilitace, firemní doktor, parkování zdarma, různé druhy výplat, T-mobile firemní podmínk