ÚČETNÍ PRO UKRAJINU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ PRO UKRAJINU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 33131 Odborní účetní všeobecní
- Místo výkonu práce: Vážní 465, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: samostatná účetní
- Požadujeme: znalost účetních předpisů na Ukrajině a v Rusku, dobrou znalost ukrajinštiny, angličtiny a českého jazyka, minimálně středoškolské vzdělání, účetní praxi min 2 - 3 roky, znalost SAP a MS Office
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, Sodexo Cafeteria
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: Martina.pavlovcova@kingspan.com
Volné místo účetní pro ukrajinu pro lokalitu Hradec Králové.