Pedagogové volného času

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( Pedagogové volného času ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Hutník 1495, 698 01 Veselí na Moravou. Náplň práce: vedení zájmových útvarů (zájmové kroužky), organizace a pořádání příležitostných akcí, příprava a realizace příměstských i pobytových táborů, organizace a realizace dopravní výuky včetně soutěží, práce s talenty, práce související atd.
Vítáme, nejsou ovšem podmínkou: platné licence instruktorů (plavání, lyžování, bruslení, vodní turistika, popř. jiné), aktivní znalost cizího jazyka (především angličtina, němčina), praxe v oboru (v životopise uveďte veškeré zkušenosti v oboru včetně externího vedení zájmových kroužků, táborů, akcí, dopravní výuky, popř. dobrovolnictví apod.), doložení pracovního posudku, potvrzení o praxi, reference. Příspěvek na obědy. Veškeré informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na www.ddmveseli.cz.
Volné místo pedagogové volného času pro lokalitu Veselí nad Moravou.