ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

  • České Budějovice

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace´vyhlašuje výběrové řízení na 1 pracovní pozici dle zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce v platném znění na obsazení pracovního místa: ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ
POŽADAVKY: organizační schopnosti, schopnost komunikace s lidmi;
pracovní doba rozvržena nerovnoměrně dle harmonogramu po-ne;
nárazová práce přesčas; dobré fyzické předpoklady;
SŠ elektro nebo vyučen v oboru elektrikář; praxe vítána
KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY: dle katalogu prací /nařízení vlády č. 222/2010 Sb. v platném znění/
Místo výkonu práce: areály ve správě příspěvkové organizace Sportovní zařízení města České Budějovice
Možnost nástupu: od 1.8. nebo od 1.9.2019 - dle dohody
Platové zařazení: tarifní třída 7 + osobní ohodnocení + příplatky /nařízení vlády 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění/. Záleží na počtu let započitatelné praxe. Např. praxe do 25 let, po zapracování je hrubá mzda cca 30.000,- Kč.
PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT: - žádost o jaké místo se ucházíte
- vyplněný osobní dotazník
- životopis s průběhem praxe
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z trestního rejstříku
NABÍZÍME:práce v dobrém kolektivu; příplatky za práci o víkendech, v noci, ve svátcích, za práci přesčas; po zapracování přiznání osobního ohodnocení; příspěvek na stravování;
5 týdnů dovolené
INFO