EXPEDIENT/KA (POUZE NOČNÍ SMĚNY)

  • Sázava

Pracovní místo ( EXPEDIENT/KA (POUZE NOČNÍ SMĚNY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sázava č.p. 180, 563 01 Lanškroun
POŽADUJEME:
- flexibilita, týmová práce, ochota učit se novým věcem
- zdravotní průkaz
NÁPLŇ PRÁCE:
- expedice pekařských a cukrářských výrobků
- chystání linek pro řidiče
PRACOVNÍ DOBA: MOŽNÉ POUZE NOČNÍ SMĚNY, cca od 20:00 hodin
Noční příplatek 40 Kč/hodinu
NABÍZÍME: zdravotní bonus 500 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1.500,- Kč/měsíc, příspěvek na stravování, tel. tarif zdarma, bonus za odpracované roky, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti
KONTAKT: e-mailem zaslat životopis: milic@pekarstvisazava.cz
Volné místo expedient/ka (pouze noční směny) pro lokalitu Sázava.