STROJNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STROJNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: montáž strojních zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu,
spolupráce s konstruktéry a servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu, vedení dokumentace týkající se montáže, logistická podpora výroby strojů a zařízení
- Požadujeme: min. ukončené SOU strojírenského směru s výučním listem, řidičský průkaz sk.B
pečlivost, samostatnost, odpovědný a aktivní přístup, základní znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel….)
- Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon, tablet, 4 týdny dovolené + 5 dní sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, každoroční valorizace mezd, čtvrtletní a roční prémie a další
- V případě zájmu nás kontaktujte: dana.kohlertova@mondo.cz
Volné místo strojní zámečník / zámečnice pro lokalitu Hradec Králové.