VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZPOČTU A EKONOMICKÝCH AGEND FINANČNÍHO A ROZPOČTOVÉHO ODBORU

  • Opava

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZPOČTU A EKONOMICKÝCH AGEND FINANČNÍHO A ROZPOČTOVÉHO ODBORU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Majdanicsová Pavlína Bc., tel.: 553 756 452, e-mail: pavlina.majdanicsova@opava-city.cz.
Požadavky stanovené Statutárním městem Opava:
VŠ ekonomického směru, praxe v řídící funkci v oblasti ekonomiky a účetnictví výhodou, orientace v účetnictví jednotek, které jsou územními samosprávnými celky, příspěvkovými organizacemi, státními fondy a organizačními složkami státu výhodou , zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro výkon správních činností při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou, praxe v samosprávě nebo státní správě výhodou, znalost zákonů v platném znění, zejména: zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákona 323/2002 Sb., o rozpočtové skladbě, zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole, zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, prováděcí vyhlášky č. 410/2009 Sb., vyhlášky č. 416/2004 Sb., znalost zákonů v platném znění č. 128/2000 Sb., 218/2000 Sb., orientace v problematice pohledávek, závazků a majetku, dovednosti v komunikaci na úrovni řídících a kontrolních orgánů společností, obcí výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet), orientace v účetních (rozpočtových) software, organizační schopnosti, profesionální vystupování, schopnost jednat s klientem, schopnost samostatného jednání a rozhodování, zodpovědnost a preciznost, schopnost vést pracovní tým, dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B výhodou
Požadované doklady: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava, výpis z evidence Rejstříku tre