MISTR VÝROBY

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jednosměnný / dvousměnný provoz
Vedení pracovníků ve výrobě, zodpovědnost za realizaci přidělených zakázek, organizace pracovišť
Požadavky:
Minimální vzdělání: SŠ v technické oblasti
Zkušenosti s vedením lidí a organizací práce
Pracovní zkušenosti v oboru strojírenství
Schopnost nést odpovědnost
Výhodou:
Praxe v energetice
Specifikace:
Řízení výroby – přidělování úkolů, kontrola, vyhodnocování
Sledování kvality a množství výroby, plánování a příprava výroby
Neustále zlepšování výrobních procesů
Zajištění dodržování BOZP, ochrany životního prostředí a pořádku
Nabízíme:
Možnost aktivního zapojení do výrobního procesu
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na stravování
Firemní vzdělávání a možnost seberealizace
Karierní růst
Zvýhodněné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
Sportovní a společenské akce
Volné místo mistr výroby pro lokalitu Liberec.