Restaurátor/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Restaurátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Břetislavova 74, 537 60 Chrudim

POŽADAVKY: střední odborné vzdělání + povolení k restaurování kulturní památky vydané MK ČR, vyšší odborné, popřípadě VŠ vzdělání v oboru restaurování (materiál: textil, dřevo, papírmašé, kov, sádra) - požadovaná odbornost alespoň na jeden z uvedených materiálů, zkušenosti s dřevořezbou a s restaurováním polychromie na dřevě výhodou, znalost zásad preventivní péče o sbírkové předměty, orientace v problematice oboru a soustavné studium, moderních metod a postupů při péči o sbírkové předměty, manuální zručnost a výtvarný cit, schopnost vykonávat práce spojené s přípravou výstav a oprav expozic, znalost zákona č. 122/2000 Sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a základů muzejníkovy práce výhodou, rozhodnost, samostatnost, systematičnost a kreativita, operativnost a flexibilita, komunikativní a organizační schopnosti, kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni, znalost AJ na úrovni B2, další jazyk výhodou, uživatelská znalost PC, znalost programu Bach výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, trestní bezúhonnost podmínkou

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stabilitu státní příspěvkové organizace, možnost odborného růstu, zaměstnanecké výhody (15 dní dovolené při úvazku 0.6, stravenky)

Odměňování: platová třída 10, plat při zkráceném úvazku 0,6 od 11 466,- Kč až 17 250,- Kč podle zákona č. 262/2006Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejný