PRODAVAČ / PRODAVAČKA V KANTÝNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRODAVAČ / PRODAVAČKA V KANTÝNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pracovní doba pondělí až pátek 5:00-13:30,
- Náplň práce: svačinový prodej, samostatné objednávky a ocenění zboží; inkaso na pokladně, terminál EET. Doplňkově prodej novin, terminál Sazka
- Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, orientaci v objednávkovém systému (zaučíme)
- Nabízíme: podnikové stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Cejnarová Eva, tel.: 721 780 791, e-mail: evacejnarova@tiscali.cz. Osobní kontakt je třeba předem domluvit.
Volné místo prodavač / prodavačka v kantýně pro lokalitu Hradec Králové.