Údržbář technologických zařízení

  • Bruntál

Pracovní místo ( Údržbář technologických zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
POŽADAVKY:
- vzdělání střední odborné
- praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví
- praxe v údržbě zařízení
- základní znalosti v ovládání PC
- samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

VÝHODOU:
- platný průkaz jeřábník/vazač
- platné oprávnění pro řízení VZV
- praxe ve svařování s úřední zkouškou (ZK 311 W01, ZK 111 W01, ZK 135 W01)

HL. NÁPLŇ PRÁCE
- práce na 3 směny Pondělí - Pátek R (6-14 hod.), O (14-22 hod.), N (22-6 hod.)
- pracovní pohotovosti
- základní údržba, preventivní kontrolní činnost, diagnostika poruchových stavů u strojně-technologického zařízení
- strojní údržba, zámečnické práce
- příprava a seřízení strojů
- svařování plastů PP (potrubí, desky)
- zajišťuje provozuschopnost strojně-technologického zařízení
- provádění preventivních kontrol zařízení v rozsahu dle příkazu

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
- nástupní měsíční mzda od 23.000,- Kč (v závislosti na praxi a dovednostech) vč. měsíční odměny, příplatky nad rámec stanovený zákoníkem práce za směnný provoz, přesčasy, pohotovost
- firemní benefity: měsíční motivační odměna, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné

roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné.
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od 7.30 do 14.30 hodin /.