pracovník/ce callcentra

  • Dubňany

Pracovní místo ( pracovník/ce callcentra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nádražní 17001, 695 01 Hodonín. Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: denní telefonická komunikace se zákazníky - zpracování zaměřovacích listů, cenových nabídek a smluv, odpovědnost za jejich správnost. Evidence požadavků zákazníků na zaměření, seřízení, montáž a reklamaci.
Pracovní doba Po - Pá 7:30 - 16:00 hod, odpolední 8:00 - 16:30 hod. Vstupní školení proběhne v sídle společnosti v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište CALLCENTRUM.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí. Příspěvek na stravování.
Volné místo pracovník/ce callcentra pro lokalitu Dubňany.