Fakturant/ka - absolventi vítáni

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Fakturant/ka - absolventi vítáni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem pracovat na ekonomickém úseku významné mezinárodní rodinné společnosti? Baví Vás čísla? Pro pobočku EWALS CARGO CARE v České Lípě hledáme vhodného kandidáta / kandidátku do pozice FAKTURANT.
Požadujeme: ÚSO, obchodního, respektive ekonomického zaměření výhodou, absolventi vítáni, znalost DPH problematiky výhodou, znalost Aj alespoň na úrovni A2 (mírně pokročilý), dobrou znalost MS Office, velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, smysl pro pečlivost a přesnost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita.
Nabízíme: možnost profesního uplatnění a růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti, zajímavou práci s vlastní odpovědností, motivační mzdové hodnocení, profesionální, spolehlivý a stabilní pracovní kolektiv. Nástup ihned, respektive dle dohody.
Benefity: Stravenky, benefitní portál Cafeterie, příspěvky na sport, kulturu nebo cestování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, firemní společenské akce, bonusy k hrubé mzdě, roční bonus na konci roku
Pracovní doba od 08:00 do 16:30, po dohodě s nadřízeným možnost i od 07:00 do 15:30 hod., z toho je 30 minut neplacená přestávka na oběd..
První kontakt emailem!
Volné místo fakturant/ka - absolventi vítáni pro lokalitu Česká Lípa.