OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 81813 Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha výrobního zařízení, seřizování výrobního zařízení, kontrola chodu výroby
- Požadujeme: Min. základní vzdělání, ochotu pracovat, zodpovědnost, manuální zručnost, dochvilnost
- Nabízíme: stabilní práci v rostoucí firmě, s dobrým jménem a kvalitním výrobkem
budete-li pracovití, ochotní a schopní růst, umožníme Vám to (platově i pozičně), pracovní doba 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden), ranní/noční, přesčasy proplácíme
stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek na dopravu až 2 000 Kč, příspěvek 300 Kč/měsíčně na penzijní pojištění , benefitní body, 3 směny regeneračního volna navíc
- V případě zájmu kontaktujte: Pardusová Jana Mgr., tel.: 731 420 614, email:pardusova@technistone.cz
Volné místo operátor / operátorka výroby pro lokalitu Hradec Králové.