Zámečník

  • Trutnov

Pracovní místo ( Zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍK - požadujeme SOŠ nebo SOU s výučním listem v oboru zámečník nebo obdobném oboru, ŘP sk. B výhodou, praxe není podmínkou, je však výhodou. Odpovědnost, flexibilita a spolehlivost, důslednost, samostatnost, manuální zručnost a schopnost pracovat s výkresovou dokumentací, chuť pracovat. Zámečnické práce, ojediněle i možnost výjezdů mimo firmu.
Nabízíme : pracovní smlouva na dobu neurčitou, odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe, zaměstnanecké benefity ( příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, výkonnostní prémie, apod. ) příjemné pracovní prostředí, školení a další vzdělávání, dodatková dovolená dle interních předpisů.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Kontakt Po - Pá 7.00 - 15.45 hod.
Volné místo zámečník pro lokalitu Trutnov.