Správce informačních systémů

  • Brno

Pracovní místo ( Správce informačních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 664/53, 656 91 Brno, IČ: 00159816
Úsek informatiky
přijme do pracovního poměru 1 pracovníka na pozici:
plný úvazek, smlouva na dobu určitou
Nástup: ihned
Náplň práce:
•Správa a konfigurace informačních systémů a webových serverů
•Řešení problémů a havárií
•Instalace a konfigurace pokročilých ICT technologií a protokolů

Požadujeme:
•SŠ, VŠ nejlépe technického zaměření
•Přehled o síťových technologiích a protokolech
•Administrátorské znalosti systémů pro správu obsahu (CMS) – Joomla, WordPress
•Administrátorské znalosti operačních systémů na bázi Linux – Ubuntu, CentOS
•Znalosti konfigurace webových serverů – Apache, Nginx
•Základní znalost problematiky virtualizace systémů
•Uživatelskou znalost AJ – schopnost porozumět dokumentaci v AJ
•Pečlivost, zodpovědnost, tvůrčí přístup
•Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
•Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
Platové podmínky:
Základní plat dle dosaženého vzdělání a praxe od Kč 20 720,-.

Písemné přihlášky s životopisem a s uvedením údajů o dosavadní praxi a dosaženém vzdělání zasílejte do 31. 7. 2019 v elektronické formě na adresu: it-kariera@fnusa.cz
Volné místo správce informačních systémů pro lokalitu Brno.