Kontrolor/ka kvality

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTROLOR/KA KVALITY
G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia atd.
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: pečlivost, důslednost, odpovědný přístup, časová flexibilita je velkou výhodou, dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat v týmu, dobrý zrak.
NÁPLŇ PRÁCE: vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu, jednoduché měření, drobné opravy, práce na projektech přímo v závodech u našich klientů.
NABÍZÍME: stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti, velmi zajímavý kariérní růst, možnost získat zkušenosti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu, stravenky (80 Kč/směna), nadstandartní příplatky, příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní připojištění (po 3 letech u firmy). Příplatky : So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 725 979 693 nebo e-mailem na frantisek.c@gpqm.com
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Valašské Meziříčí.