PRACOVNÍK/-ICE POBOČKY

  • Most

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE POBOČKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- ukončené středoškolské vzdělání,
- logické a technické myšlení,
- znalost práce na PC,
- komunikativnost,
- profesionální a příjemné vystupování,
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- provádět kalkulace a zpracovávat cenové nabídky dle požadavků zákazníka, návrh technického řešení oken na základě poptávky (zadávání požadovaných komodit do programu)
- jednání se zákazníky, uzavírání obchodních smluv. - Zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, běžná administrativní činnost.
Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište MOST. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.
HLÁSIT SE: Lungová Romana Ing., e-mail: prace@oknamacek.cz - zaslat životopis, tel.: 725217696 (k projednání doporučenky - zaslat sken,foto doporučenky + životopis mailem, vyplněnou zašlou obratem zpět)
Volné místo pracovník/-ice pobočky pro lokalitu Most.