strážný, vrátný

  • Strakonice

Pracovní místo ( strážný, vrátný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- vyhrazeno pro OZP( vymezená chráněná pracovní místa)
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č. 68
- možnost kratšího úvazku
KONTAKT: Prosíme zájemce o zaměstnání, aby nechodili na pracoviště. Zaměstnavatel není v areálu přítomen. Je nutno domluvit si telefonicky schůzku. Telefonicky v době od 7:00-15:00 hod., Ing. Milan Mišovic, tel.: 477070025, e-mail: eva.cerna@oko69.cz
Volné místo strážný, vrátný pro lokalitu Strakonice.