Technický pracovník/ce obce - dělník/ce čištění obce, řidič/ka

  • Loučná nad Desnou

Pracovní místo ( Technický pracovník/ce obce - dělník/ce čištění obce, řidič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na vzdělání a kvalifikaci:
minimálně ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem
platný řidičský průkaz skupiny B, C, T s aktivním využíváním
profesní průkaz výhodou
průkazy - obsluha motorové pily a křovinořezy (výhodou), svářečský průkaz (výhodou)
praxe v oboru řízení motorových vozidel

Ostatní předpoklady:
- zdravotní způsobilost pro výkon profese řidiče, dobrý zdravotní stav
- fyzická způsobilost k výkonu činnosti
- plná způsobilost k právním úkonům, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, flexibilita,
- vysoké pracovní nasazení - zodpovědnost a preciznost v plnění pracovních úkonů
- schopnost týmové spolupráce

Hlavní zaměření činnosti:
- údržba a úklid veřejných prostranství, případně hřišť, budov
- odpadové hospodářství - svoz a další nakládání s odpady
- obsluha strojů a komunální techniky a jejich údržba
- svařování a údržbářské zámečnické práce

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce
- rozmanitou a zodpovědnou samostatnou práci
- 5. platová třída dle vládního nařízení č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací ve veřejných službách a správě, po zkušební době možnost osobního příplatku
- 5 týdnů dovolené
- pracovní doba je 6:30 až 15:00

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
- přihláška k výběrovému řízení
- úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání či doklad