Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro klíčové zákazníky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Komplexní péče o svěřený region v rámci celé ČR
- Péče o stávající zákazníky, rozvoj spolupráce a vztahů s nimi
- Aktivní prodej - zajištění objednávek
- Zodpovědnost za vystavení zboží na prodejních místech
- Realizace marketingových aktivit v místech prodeje
- Plánování a vyjednávání letákových akcí
- Reporting vedení společnosti
Kvalifikační a další požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Důslednost, pečlivost a zodpovědnost
- Logické myšlení a manuální zručnost
- Vysokou pracovní morálku a loajalitu k firemním zásadám
- Příjemné vystupování, důraz na týmovou spolupráci
- Pozitivní, proaktivní a energická osobnost s výbornými komunikativními schopnostmi
- Časová flexibilita a ochota cestovat
- Znalost práce na PC, MS Office - Excel, Word
- ŘP skupiny B
- Trvalé bydlištěv okolí Vysočiny nebo ve středních Čechách (výhodou).
Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- nadprůměrné platové ohodnocení a motivační bonusy
- 13. plat, laptop, telefon, služební automobil i k soukromým účelům
- firemní benefity (Flexi pass aj.)
- Sick days (zdravotní volno)
Zpočátku smlouva na dobu určitou 12 měsíců, po vzájemné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem.
Volné místo obchodní zástupce pro klíčové zákazníky pro lokalitu Česká Lípa.