UČITEL/-KA, UČITEL SŠ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA, UČITEL SŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrác. na dobu určitou (1.9.2019 - 30.6.2020); 16 - 18 hodin přímé práce
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru grafický design nebo polygrafická výroba; zkušenosti s prací se žáky se specifickými vzdělávacími potřebami vítána; znalost grafického software (Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign)
- Náplň práce: učitel odborného výcviku střední školy obor Grafik pro média
- Nabízíme: malý kolektiv žáků
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Nováková Jaromíra Mgr., tel.: 495 272 394, e-mail: novakova.jaromira@seznam.cz
Volné místo učitel/-ka, učitel sš pro lokalitu Hradec Králové.