MANAŽER/-KA STŘEDISKA

  • Opava

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA STŘEDISKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO:Tylšarová Lenka, tel.: 725 776 444 - volejte pouze Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. Nabídky zasílejte na e-mail: dispecer@jaspa.cz
Požadujeme: zkušenosti s řízením a organizací práce, výborná komunikace, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word), ŘP sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme: zajímavou, nestereotypní práci pro zavedenou společnost, odpovídající plat. ohodnocení, dobré zázemí, služební automobil, mobilní telefon, další vybavení, benefit karta Multisport.
Pracoviště Opava, prac. úvazek zkrácený 30 hodin/týden, prac. smlouva na 1 rok s možností prodloužení, nástup ihned.
Náplň práce: kompletní péče o zákazníky v regionu, přímá komunikace s dodavateli a zákazníky, administrativa-příprava podkladů pro mzdy, fakturaci.
Volné místo manažer/-ka střediska pro lokalitu Opava.