ekonom/ka - referent/ka správy dotací oddělení sportu odboru školství

  • Brno

Pracovní místo ( ekonom/ka - referent/ka správy dotací oddělení sportu odboru školství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
Místo výkonu práce: Žerotínovo náměstí 3, BRNO
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Zajišťuje kompletní agendu správy dotací, objednávek a jiných účelově vázaných prostředků, zajišťuje činnosti spojené s vyúčtováním dotací a podpor, včetně zpracování účetních podkladů k uvolnění dotace pro odbor ekonomický. Stanovuje postupy, zásady a metodiky pro poskytování finančních podpor, pro výběr žadatelů o podpory včetně vyhodnocování projektů. Zpracovává rozbory hospodaření, provádí rozpočtová opatření a zpracovává podklady k návrhu rozpočtu na následující období. Kontroluje čerpání a užití dotací nebo jiných účelově vázaných rozpočtových prostředků včetně stanovování odvodů a penále za jejich neoprávněné použití nebo zadržení. Podílí se na prezentaci podpory sportovního prostředí ze strany JMK a zajištění sportovně-společenských akcí pořádaných krajem atd.
Kontaktní pracovník: Ing. Kateřina Konečná, vedoucí oddělení sportu odboru školství, telefon 541 651 610.
Požadujeme:
˘ potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu
˘ studijní obor: ekonomický, veřejná správa, management sportu
˘ znalosti oboru: ekonomika, veřejná podpora, d