Ostraha prodejen

  • Brno

Pracovní místo ( Ostraha prodejen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro informování ohledně pracovního místa volat na telefon 606 333 112 nebo e-mail. Nechodit na pobočku! Jedná se o ostrahu prodejen DM drogerie v lokalitě Brno.

Místo výkonu práce DM drogerie:
- Ul. Lidická 960/81, 602 Brno-střed-Veveří
- Nák.centrum Královo Pole, ul. Cimburkova 540/4, 612 00 Brno
- Ul. Nádražní 681/2a, 602 00 Brno
- Nám. Svobody 12, 602 00 Brno střed
- Novobranská 544/1, 602 00 Brno střed
- Netroufalky 700/16, 625 00 Brno Bohunice
- Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno střed
- Řípská 25, 627 00 Brno
- Mečová 695/2, 602 00 Brno

Požadujeme :
- věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- upřednostňujeme člověka s praxí v security
- certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- vhodné i pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/
- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Nabízíme :
- zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- odměny + příplatky za sobotu a neděli
Volné místo ostraha prodejen pro lokalitu Brno.