DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ PLASTŮ

  • Soběslavice

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ PLASTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Vyučení strojařské nebo plastikářské obory popř. vztah k těmto oborům
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
Pracovní náplň:
- Zajištění plynulosti výroby
- Kontrola a úprava parametrů nastavení linek
- Zajištění a sledování bezporuchového chodu linek
- Drobné opravy a seřizování výrobních linek
Nabízíme:
- Práce ve směnném režimu (třísměnný provoz)
- Dobré platové podmínky
- Příspěvek na stravování, životní a penzijní připojištění
- Pracoviště Soběslavice
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na e-mail agro.rubin@iol.cz
Bližší informace na tel. 485177342 nebo přímo na místě v Soběslavicích
Volné místo dělník/ce ve výrobě plastů pro lokalitu Soběslavice.